



BIEDERMEIER®
Kirjeldus
Biedermeier® on terrass/mikrofloribunda roos (30–50 cm kõrge), mille Tantau tutvustas 2004. aastal. Sellel on kerajad, kahevärvilised õied (8–10 cm) kirsipunases värvis valgeroheka servaga, mis avanevad aeglaselt 3–5 õie kobarates ja püsivad kaua. Läikiva, tumeda lehtedega, tugeva haigus- ja talvekindlusega ning sobivusega pottidesse või pistikuteks moodustab see võluva miniatuurroosi.
- Staatus: MÜÜDUD
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 30-50 cm |
| Laius | 35 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus ja haiguskindlus; Miniatuurse roosi jaoks ebatavaliselt suured lilled; Tume, läikiv lehestik; Sobib istutamiseks mitte ainult väikestesse rühmadesse (6-8 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), vaid ka lillepottidesse ja -kastidesse |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Valge rohekas ja kirsiroosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)