



CANDY ROCOCO®
Kirjeldus
CandyRokoko® on ere Noblesse® aiароze, mille Tantau turule tõi 2017. aastal. See moodustab sirge, tugeva põõsa 70–100 cm kõrgusega, mida iseloomustavad täielikult täidetud, intensiivselt roosade õite (4–6 cm) kobarad, mis püsivad kaua vars peal kergе lõhnaga. Suurepäraselt haigustekindel ja ideaalselt sobiv lõikamiseks, massiliseks istutamiseks või segapeenardesse.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Pihustage roose |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Suurepärane haiguskindlus; Suurepärane sobivus lõikelilledeks - õied püsivad väga kaua ning seemikul on palju potentsiaalselt lõigatud varsi; See sobib suurepäraselt segaroosipeenardesse, romantilistesse püsililledega segatud aedadesse, aga ka rühmade ja ääriste istutustesse, valides 5–6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 40–50 cm. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Flamingo roosa kuni prantsuse roosa (keskmine roosa toon heleda sooja alatooniga - sarnane kirsiroosale, kuid veidi heledam) |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)