



CHARLES DE GAULLE® Meilanein
Kirjeldus
CharlesdeGaulle® ("Meilanein") on lõhnav violett-sirelililla teehibriid/põõsas roos, mille tõi turule Meilland. See moodustab lopsakas, püstise taime (60–90 cm kõrge) üksikute, suurte, kausikujuliste õitega (~12 cm, ~38 kroonlehte). Õitel on tugev, ümbritsev roosi aromaat sidruniverbena nüanssidega ja need õitsevad korduvalt kevadest kuni esimeste külmadeni. See on haigustekindel, talvekindel ja on võitnud mitmeid lõhnaauhindu — ideaalselt sobiv äärde, terrassidele või lõigeteks.
- Staatus: 15
13.00€
Maksudeta: 10.74€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | On võimeline kohanema peaaegu iga kliimaga, kuid eelistab kuiva, päikeselist keskkonda. |
| Kõrgus | 80-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Peenestatud okkad, mis muudavad roosi hooldamise lihtsaks; Kõrge vastupidavus haigustele; Rikkalikult õitsev. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa, lilla |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Tugev roosilõhn sidruni verbena aktsentidega |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)