



CHIPPENDALE®
Kirjeldus
Chippendale® on nostalgilisel stiilil hübriidroosa, mis kasvab võimsaks, läikivaks põõsaks ~80–120 cm kõrguseks. See moodustab suuri, kausikujulisi, täidlillelisi õisi (8–12 cm, 40–80 kroonlehte) rikkalikes tumedates aprikoositoonilistest kuni virsikuroosakates värvides tugeva magushapu aroomiga. Õied korduvad hilisest kevadest kuni sügiseni; taim on erakordselt vastupidav haigustele ja sobib ideaalselt elavataimedeks, peenardesse, konteineritesse või pookimiseks.
- Staatus: 17
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Järsk, tugev, ülespoole kasvav taimestik; Suurepärane haiguskindlus; Väga varajane esimene õitsemine; Suurepärane talvekindlus; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 4 - 5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), samuti segaroosipeenrasse, teerooside hübriidpeenrasse, püsikutega istutustesse, ääristesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kombinatsioon tumeoranžist, virsikust, erinevatest roosadest olenevalt ilmast |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Magus puuviljane lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)