CUBANA®
Kirjeldus
Cubana® on haigustekindel põõsaroos, mille kõrgus ja laius on 50–70 cm. See moodustab aprikoosikarva kuni kollaseid, täielikult täidatud õisikuid (17–25 kroonlehte, ~5–6 cm läbimõõduga), mis tekivad pidevalt hilisest kevadest kuni külmadeni. Sellel on kerge lõhn või üldse pole lõhna, see kasvab hästi täies päikeses ja sobib ideaalselt ääristeks, massstadījumideks või konteineritesse.
- Staatus: 37
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Rikkalik õitsemine |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Ainulaadne ja ettearvamatu värvipalett, milles üksiku roosi õied muutuvad tolmusest roosast, korallroosast, aprikoosist lillaks. |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)