



ELURING®
Kirjeldus
CircleofLife® on kollakaskuldselt kollane põõsa-/floribunda roos, 80–120 cm kõrge, 8–10 cm kõrguste täielikult täidetud, kausikujuliste õitega aprikoosi toonides ja õrna aroomiga. See pakub rikkalikku, korduvat õitsemist, suurepärast lehtede tervist ja mitmekülgsust segapeenardesse, elusaiadesse või üksikistutustesse — selektsionäär Tantau.
- Staatus: 30
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Kompaktne põõsas, tugev ja ülespoole suunatud taimestik; Terved lehed, kõrge vastupidavus haigustele, eriti vastupidav pruunlaiksusele ja jahukastele. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Kuldkollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)