



GRÄFIN DIANA®
Kirjeldus
GräfinDiana® (Parfuma® kollektsioon) on kompaktne hübriidteeroosi (~100–120 cm kõrge, ~60 cm lai) rikkalike purpurvioletsete, suurte, täielikult täidetud õitega (~9 cm) ja intensiivse puuviljase õienaroomiga, milles tuntakse roosiõit, tsitruselisi, litšit, õunapuuõisi, mett ja ploome — eriti tugev keskpäeval ja õhtul. Kõrge haiguskindlus, õitseb korduvalt juunist oktoobrini, sobib suurepäraselt lõikamiseks.
- Staatus: SAADAVAL
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Vastupidav haigustele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Värv | Violetne punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Tugev tsitruseline lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)