



INNOCENCE®
Kirjeldus
Innocencia® on puhtvalge floribunda/maapinnakatja roos (≈50 cm kõrge × 50 cm lai). Sellel on pooltäidised õiekobarad (~5 cm) kergelt lõhnavate valgete õitega, millel on kollane keskosa, mis õitseb pidevalt maist oktoobrini. Suurepäraselt haigustekindel. See sobib ideaalselt peenardesse, ääristesse, konteineritesse ja tolmeldajasõbralikesse istutustesse.
- Staatus: 6
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaetud roosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Vastupidav haigustele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)