



KORDES BRILLIANT®
Kirjeldus
KordesBrilliant® on tugev tee-/põõsasroosi hübriid, mis saavutab umbes 100–150 cm kõrguse ja 70 cm laiuse. Sellel on 9 cm suured, karikajas, tumedad eredpunased kuni tulipunased õied, mis on paigutatud väikestesse õisikutesse, kergelt lõhnavaad. See roos on väga haigus- ja külmakindel, õitseb rikkalikult ja korduvalt suve algusest sügiseni, sellel on läikivad rohelised lehed ja suurepärane vihmakindlus, mis teeb ta ideaalselt sobivaks üksikistutusteks, elavateks aiaks või massiistutusteks.
- Staatus: 31
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120-150 cm |
| Laius | 100 cm |
| Eelised | Õitseb korduvalt |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Hele, tumeoranž |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)