



LEONARDO DA VINCI® Meideauri
Kirjeldus
Leonardo daVinci® on lopsakas, keskmise pikkusega roosat floribunda roos (umbes 120–150 cm kõrge, 90 cm lai) suurte, neljandikjaotatud õisikutega (~8 cm, ~30–80 kroonlehte). Sellel on õrn tee aromaat, see on haigus- ja vihmakindel ning õitseb korduvalt suve algusest kuni külmadeni. Ideaalselt sobiv lõikelilledeks, aiapeenardesse või isegi väikese roniva roosina kasvatamiseks.
- Staatus: 60
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Vihmakindel, õitseb rikkalikult |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Tume roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)