



LICHTKÖNIGIN LUCIA®
Kirjeldus
LichtköniginLucia® on pikk, tugev kollane põõsaroos/roniroos (~150–200 cm kõrge, 80–125 cm lai). Hilisest kevadest kuni sügiseni moodustab ta suured, väga täidisõielised, tumekollased õied (10–12 cm läbimõõduga) väikestes kihmudes. Roosil on mõõdukas puuviljane aromaatika, läikivalt tumeroheline, haigustekindel lehtestik ning ta sai ADR sertifikaadi 1968. aastal. Ideaalselt sobib elaiaedadeks, terrassidele või eredaks aianäiteks.
- Staatus: 7
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 150 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Järsk ülespoole tõusev taimestik; Hea vastupidavus haigustele; sagedane õitsemine; Suurepärane talvekindlus; Ideaalne madalate hekkide jaoks, rühmade istutamiseks (ideaaljuhul 3 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), segaroosipeenrasse, püsikutega istutustesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Hele sidrunikollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)