LUMI
Kirjeldus
Sordi "Sniedze", mille 1997. aastal tõi turule Dzidra Rieksta, on vastupidav parkroos. See moodustab tihe, püramiidikujulise põõsa umbes 1,2–1,5 m laia ja kõrge, nahkjaste, tumedaroheliste, kortsuliste lehtede ja väga okkaliste varretega. Juuni keskpaigast hilise sügiseni moodustab see keskmise suurusega (5–7 cm), kausikujuliseid, täiesti täiditud valgeid õisi 7–15 õie õisikutes, eraldades tugeva, meeldiva lõhna. Tugev, haigustele ja ilmastikule vastupidav taim, mis sobib ideaalselt vähenõudlikeks, lõhnavateks aia elusaiadeks või maamajade ääristeks.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Pargiroos |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120-150 cm |
| Laius | 90 cm |
| Eelised | Õitseb kuni külmadeni |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Puhas valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)