
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
MÄRCHENZAUBER®
Kirjeldus
Rosa MÄRCHENZAUBER® on romantiline floribunda roos suurte, tihedalt täidetud õitega õrnalt roosades kuni kreemikasvalges toonides. Sellel on tugev, magus lõhn, suurepärane korduvõitsmine ja kõrge haiguskindlus. Rohke, püstise kasvuga on see ideaalselt sobiv roosipeenardesse või segapeenardesse.
- Staatus: 133
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | ADR sertifikaat |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kreemjas roosa aprikoosi keskosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Võrgutav, puuviljane |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)