
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
MAXIM®
Kirjeldus
'Maxim' on hämmastav floribunda roos suurte, täidlaste õitega küllastunult roosast kuni tumeroosakates toonides. Sellel on kerge, meeldiv lõhn, kompaktne, rohke kasv ja suurepärane korduv õitsemine. Tugeva haiguskindluse tõttu sobib see ideaalselt istutamiseks peenardesse, ääristesse või konteineritesse.
- Staatus: 36
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kahevärviline, väga kahvaturoosa, peaaegu hõbedaselt valge kroonlehtede välisküljega vaheldumisi erksa fuksiaroosa kroonlehe sisemusega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)