MOONLIGHT®
Kirjeldus
'Moonlight' on graatsiline hübriidiroos suurte, pooltäidiste õitega heleda kreemikaskollases värvis, mis kahvatub heleda elevandiluurärvini. Sellel on tugev, magus lõhn, kõver kasvuviis ja korduv õitsemine kogu hooaja jooksul. Ideaalselt sobib äärde, roosipeenardesse või kasvatamiseks väikese ronivroosina.
- Staatus: 7
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 250 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Väga tugev roos, millel on palju peamisi võrseid. Sagedane ja rikkalik õitsemine; Suurepärane haiguskindlus; Väga kõrge talvekindlus; |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Sidrunkollane punase servaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)