
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
ORIENTA® AYLIN
Kirjeldus
'Orienta Aylin' on särav maapinnakatja või maastikuroos rikkalike, lihtsate kuni pooleldi täidetud õitega eredas roosakasäras värvuses kuldkollase keskosaga. Sellel on kerge lõhn, madal, laialilevinud kasvulaad ja suurepärane haiguskindlus. Suurepäraselt sobib ääristeks, nõlvadele ja massistutusteks.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaetud roos, Väike põõsasroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Kuna sellel roosil on püstine ülespoole kasvav kasvuharjumus, on võimalikult nauditava tulemuse saavutamiseks soovitatav istutada ühte rühma minimaalselt 3 sellist roosi istutuskaugusega 45 - 50 cm |
| Kõrgus | 50 cm |
| Laius | 50-80 cm |
| Eelised | Suurepärane haiguskindlus; Põõsas ülespoole tõusev taimestik; Võib istutada mitte ainult katteroosina, vaid ka väikeste rühmadena väikeste põõsasroosidena; Väga laialdased istutusvõimalused: sobivad ideaalselt segatud roosipeenardesse ja ääristesse, massiistandustesse, lillepeenarde servadesse, et täiendada kompositsiooni; avalikes või eraaedades segatuna püsililledega, samuti terrassidel suurtes lillepottides ja vannides. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Soe kollane toon tumepunase õiekeskusega |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)