 (12_4109)_HD-700x700.jpg)
RABELAIS® Meinusian
Kirjeldus
Rabelais® on tugev punane põõsaroos, umbes 70–90 cm kõrge, paljude mahukate, vanaaegse stiili õitega, mis õitseb terve suve. See lõhnab kergelt magusalt, säilitab tervise ja on kergesti kasvatatav — ideaalselt sobib klassikalise ilu andmiseks peenardele, ääristele või isegi pottidesse.
- Staatus: 24
- Bränd: Ar B Agro
13.00€
Maksudeta: 10.74€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga rikkalik ja sagedane õitsemine; Tiheda täidisega õis – ühel roosiõiel on sageli lausa 110 kroonlehte; Suurepärane vastupidavus hallituse ja kahjurite vastu. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Intensiivne kirsipunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)