



RENE GOSCINNY® Meifrypon
Kirjeldus
René Goscinny® on keskmise suurusega roos suurte, oranž-punaste õitega, mis sarnanevad aianduslike roosidega. Sellel on rikas puuviljaaroom ja ta õitseb kogu suve. Taim on vastupidav, tihke ja suurepäraselt sobib aiapeenardesse või lõikelilledeks. See on samuti autasustatud ja kergesti kasvatatav.
- Staatus: 139
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 60-80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Õitseb väga sageli kevadest sügise keskpaigani; Väga vastupidav haigustele; Ilus ja rikkalik pronksroheline lehestik; Nende taimede lõikeroosidel on eriti hea püsivus kimpudes. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Soe ja hõõguv värv, mis algab heleda mandariini tooniga, kuid õitsemise edenedes ilmub kroonlehtede servadesse punakasoranž või hiinapunane toon, kuni see levib üle kogu õie. |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Intensiivne parfüümkokteil, milles domineerivad küpsete aprikooside, virsikute ja mõrkja greibi aroomid, mida täiendavad pärnased noodid. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)