ROBUSTA®
Kirjeldus
Robusta® on väga vastupidav rugosa tüüpi põõsroos, mis kasvab umbes 150–200 cm kõrguseks ja laiuseks. Sellel on läikivad, nahksed, tumerohelised lehed ja suured, üksikud erkkollased õied (5–8 kroonlehte), mis õitsevad pidevalt hilisest kevadest sügiseni. Õitel on kerge, puuviljane aromaat. Paksude, okkaliste võrsetega ja suurepärase haiguskindlusega sobib see ideaalselt elaiaedadeks, tõketeks või vähenõudliku aia keskseks elemendiks.
- Staatus: 73
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Pargiroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 200 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Erksad säravad õied, mis õitsevad suurtes õisikutes |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Veri punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)