



ROTKÄPPCHEN®
Kirjeldus
Rotkäppchen® on tihe floribunda roos Kordes sortimendist. See kasvab umbes 70–90 cm kõrguseks ja 40–60 cm laiuseks. Õied on keskmise suurusega, väga täidised, tumepunased roosikujulised õied (~6–8 cm läbimõõduga), mis moodustuvad õisikutesse ja korduvad juunist oktoobrini. Sellel on läikivad rohelised lehed, kerge, magus aromaat ja suurepärane vastupidavus haigustele. Suurepäraselt sobiv peenardesse, konteineritesse või massiliseks istutamiseks, ning ideaalselt sobiv vähenõudlikuks "muinasjutu" roosiaeda.
- Staatus: 42
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Lilled ei tuhmu päikese käes |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Tumepunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)