-700x700.jpg)

-300x300.jpg)

SCHONE MAID®
Kirjeldus
'SchöneMaid' on elegantiline, nostalgiline hübriidiroos, mille on välja toonud RosenTantau. See kasvab üppeks, püstiseks põõsaks umbes 70–100 cm kõrguseks särava, tumerohelise, haigustele vastupidava lehestikuga. Sellel roosil on suured, 10–12 cm läbimõõduga, täiesti täidisega, kausikujulised roosad õied rikkaliku, puuviljase aroomiga, mis on ideaalselt sobivad lõikamiseks. See õitseb vara ja korduvalt õitseb suvest sügiseni. Suurepäraselt sobib romantiliste aedade, segapeenarde jaoks ja vapustavate lõikelilledena — ühendades vintage'i võlu, tugevat lõhna ja usaldusväärset õitsemist.
- Staatus: 129
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Sellele roosile on eriti soovitatav leida hea istutuskoht, kus ta hommikupäikese kätte jääb, samuti tuleks jälgida, et ta saaks piisavalt vajalikke toitaineid. |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Varajane õitsemine, tugev taimestik ja väga elegantsed tugeva lõhnaga õied. Väga kõrge vastupidavus haigustele, eriti pruunlaiksuse ja jahukaste suhtes. Sobib suurepäraselt segalillepeenrasse koos teiste roositaimede ja püsililledega. Võib istutada ka suurde lillepotti. Sobib hästi lõikelilledeks. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Pehme "beebiroosa" toon, mis muutub roosi õitsedes heledamaks, kuid on roosi õitsemise ajal täiesti vaarikapunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Tugev puuviljane aroom |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)