



SORBET® FRUITE® Meihestries
Kirjeldus
SORBET® FRUITE® 'Meihestries' on eredavärviline roniv roos, mille tõi turule Meilland. Sellel on suured, kahevärvilised õied punaste ja kollaste triipudega, mis meenutavad puuviljalist šerbetti. Õied on keskmise suurusega, umbes 8–10 cm läbimõõdus, 35–45 kroonlehega, ning neil on peenike aromaat. See sort on korduvalt õitsev, õitsedes uuesti juunist oktoobrini. See kasvab jõuliselt, saavutades 2–2,5 meetri kõrguse, ja laieneb kuni 2,5 meetrini, muutes selle ideaalselt sobivaks seinte, aedade ja võrkude katmiseks. Taimel on läikiv, tumerohelised lehed ja see on tuntud oma tugeva haiguskindluse poolest. Selle üllatav välimus ja vastupidavus muudavad selle suurepäraseks valikuks aednikele, kes otsivad vähenõudlikku, dekoratiivset ronivat roosi.
- Staatus: 5
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 200 cm ja rohkem |
| Laius | 250 cm ja rohkem |
| Eelised | Rikkalik ja sage õitsemine - peale esimest õitsemist mais/juunis ei jää õiteta kuni külmadeni; Saab istutada mitte ainult aeda, vaid ka suurtesse lillepottidesse; Väga vastupidav haigustele; Tugev ja korrapärane taimestik pikkade, painduvate okstega, mida saab kohandada vastavalt soovitud paigutusele ja mis katab kuni 10 m2 ala; Rikkalik, läikiv lehestik; See sobib suurepäraselt kaunistama mitte ainult seinu, vaid ka piirdeid, kaarte ja sammasid, samas kui see istutatakse suurtesse sobivatesse lillepottidesse, kaunistab see kaunilt ka rõdusid ja terrasse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane, punane |
| Värv | Originaalne ja soe päikesepaisteline värv, mis ühendab oma oranžikas-punase põhivärvi ainulaadsel moel kollaste triipude ja laikudega. Värvikontrast muutub lille õitsedes pehmemaks. |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)