



SÜDAME KUNINGANNA®
Kirjeldus
'Queen of Hearts®' on särav floribunda roos Kordeselt. See kasvab umbes 100 cm kõrguseks ja 65 cm laiuseks, läikivate tumedaroheliste lehtedega. Roosil on suured, täidlased, lõheoranžist korallroosani õied (kuni 11 cm läbimõõduga) umbes 60–100 kroonlehega, sageli väikestes kogumikes. Õied ilmuvad rikkalikult suve algusest sügiseni ja neil on õrn, magus lõhn. See on väga haiguskindel ja talvekindel (kuni –20°C), muutes selle suurepäraseks valikuks aiapeenarde, peenardele või istikutele.
- Staatus: 32
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Taasõitsev, jõuline, uhke ja pilkupüüdev ka päris kaugelt. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Lõheoranž ja erepunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)