

SUMMERABEND®
Kirjeldus
'Sommerabend®' on madal, laialivalguv floribunda/maakatteroosi. See moodustab tihedat vaipa umbes 30–40 cm kõrgust ja 80 cm laiust, olles kogu hooaja kaetud eredate veripunaste, kausilaadsete õitega (~4 cm), mis paiknevad õisikutes. Õitel on kollased tolmukad, need on nõrgalt lõhnalised või lõhnatud ja korduvad juunist sügiseni. See on vastupidav — ADR sertifitseeritud kui suurepärase haiguskindluse ja talvekindlusega. Ideaalselt sobib massistutusteks, maakatteroosiks, radadele, äärtesse või konteineritesse.
- Staatus: 13
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaaneroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Kõrgus | 30 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Roomav hollyhocki tüüp |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Tumepunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)