
ULMER MUNSTER®
Kirjeldus
Ulmer Münster® on tugev, püstine kasvuga põõsaroos. See toodab suuri, tumesiniseid, pooleldi täidatud õisi (10–12 cm) kergelt metsroosi aroomiga. Põõsas saavutab umbes 130–170 cm kõrguse ja 60–80 cm laiuse tumesinise, läikiva lehtedega. Tuntud oma haiguskindluse ja talvekindluse poolest, õitseb korduval jūnist septembrini. See roos sobib ideaalselt istutamiseks päikeselistesse või osaliselt varjutatud kohtadesse, sobib ääristeks, elaiaedadeks või üksiku eksemplarinä.
- Staatus: MÜÜDUD
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 150 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Vastupidav vihmale, väga vastupidav haigustele, õied kimpudena |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)