KNIRPS®
Aprašymas
Knirps® yra žemės dengiamoji floribundų rožė (maždaug 30 cm aukščio ir iki 60–70 cm pločio) su tamsiai rožiniais, visiškai pilnais 3–4 cm žiedais kekėse. Ji žydi pakartotinai nuo birželio iki rudens, turi puikų atsparumą ligoms (ADR sertifikuota) ir yra idealiai tinkama uolienynams, terasų kraštams, konteineriams ar kaskadiniams sodinimams virš šlaitų ir sienų.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Viršelio rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 30 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Šliaužiantis augimo tipas; Labai gausiai žydi, Didelis atsparumas ligoms; Tinka sodinti ne tik soduose pavieniui ir grupėmis (pageidautina 4 tokias rožes 1 kvadratiniame metre), bet ir sodinti į gėlių vazonus bei dėžutes balkonuose ir terasose, taip pat į sodo kubilus. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Tamsiai rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







_HD-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)


