LARISSA®
Aprašymas
Larissa® yra gruntidengio floribunda rožė (≈50–80 cm aukščio × 60–80 cm pločio). Tai visiškai pilni, šviesiai rožiniai, lengvai įlenkti žiedai (~5–6 cm) kekeliais, kurie vystosi nuo pavasario vidurio iki rudens. Puikiai sveika ir savivalanti (žiedai nukrenta, kai nuvysta), ji yra ADR sertifikuota ir atspari ligoms. Puikiai tinka žemoms gyvatvorėms, konteineriams ar gruntidengio rožei klombose.
- Būsena: 22
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Viršelio rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Švelni rausva |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |









_HD-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)


