
ALAIN SOUCHON® Meikarouz
Aprašymas
AlainSouchon® 'Meikarouz' rožė yra kompaktiška, gausiai kvepianti arbatinė hibridinė rožė, kuri garsėja dideliais, 12–13 cm kardinaliai raudonais žiedais, sudarytais iš maždaug 100 žiedlapių elegantiškoje, senoviškoje, ketvirtainiuose formos pavidale.
Ji turi gausų, gerai subalansuotą augimą, maždaug 90–100 cm aukščio ir 70 cm pločio, su tamsiai žaliu, atspariu ligoms lapynu.
Ši rožė gausiai žydi nuo pavasario iki pirmųjų šalnų, ir jos intensyvus aromatas, primenantis pakalnutės ir raudonųjų uogų kvapą, pelnė keletą kvapo apdovanojimų.
- Būsena: 80
- Prekės ženklas: Ar B Agro
12.00€
Be PVM: 9.92€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 90-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Matinė, tamsiai žalia lapija; Didelis atsparumas ligoms; Lengva priežiūra; Elegantiškas, kompaktiškas rožių krūmas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Ryškiai raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)