



ANDRE LE NOTRE® Meiceppus
Aprašymas
AndréLeNôtre® rožė yra romantiška, pakartotinai žydinti šiuolaikinė krūmrožė/hibridinė rožė (Romantica® serija, kurią Meilland pristatė 2001 metais). Ji užauga 1–1,2 m aukščio su gausiu, gerai šakotu pavidalu, iš dalies blizgančiu tamsiai žaliu lapynu ir puikiu atsparumu ligoms. Nuo gegužės/birželio iki šalnų ji formuoja didelius, taurės formos, pilnus žiedus (~12–13 cm) švelniais pastelės atspalviais — šviesiai rožinės, persikų ir abrikosų mišinyje — su maždaug 60–65 žiedlapiais ir stipriu šimtlapių aromatu su vaisių abrikosų gaidomis. Ji idealiai tinka sodo lysvėms, kraštams ar grupėms, siūlydama amžiną, senos rožės išvaizdą su šiuolaikiniu patikimumu.
- Būsena: 25
- Prekės ženklas: Ar B Agro
13.00€
Be PVM: 10.74€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 90 - 110 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Tamsiai žalia, matinė lapija; Aukštas, stiprus rožių krūmas Didelis atsparumas ligoms; Labai geras gėlių išsilaikymas ir vazoje |
| APIE GĖLĘ: | |
| Spalva | Pastelinė rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Gardus kvapas su prinokusių abrikosų ir pakalnučių niuansais |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)