
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
GROßDHERZOGIN LOUISE®
Aprašymas
'GroßherzoginLuise®' yra hibridinė rožė (~100 cm aukščio × 50 cm pločio) iš Kordes's Parfuma® kolekcijos (2017), turinti didelius, abrikosų rožinius, keturdaliais pripildytus žiedus (~10–12 cm) ant stiprių kotų. Ji turi stiprų vaisių-žiedų aromatą (persikai, abrikosai, kriaušės, jazminas), pakartotinai žydi nuo birželio iki rudens, turi gerą atsparumą ligoms ir puikiai tinka pjovimui ar sodui.
- Būsena: 117
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė, kreminė balta, rožinė |
| Spalva | Kremiškai baltus, kartais net sniego baltumo išorinius rožės žiedlapius pamažu keičia geltonos, abrikosų oranžinės ir koralinės rožinės spalvos atspalviai, judant link žiedo centro. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Sodrūs persikų ir abrikosų akordai sukuria gaivų ir vaisių aromatą šiai harmoningai kvepalų kompozicijai. Švelnus ir kreminis rožių aromatas kaitaliojasi su gilia puokšte, kuri pagyvina kreminiu ir magnolijos bei tuberozės aspektais. Žalios kriaušės prisilietimas suteikia malonaus gaivumo giliam šios rožės kvapui. Pagrinde aštrūs aspektai susilieja su jazminų gėlių natomis.Maksimalus aromato intensyvumas: vidurdienį, vakarais. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)