
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
ORANGE BABYFLOR®
Kuvaus
'Orange Babyfloor' on matala maanpeiteruusu, jolla on runsaita, pieniä, kirkkaanoransseja kukkia. Sillä on tiivis, leviävä kasvutapa, jatkuva kukinta ja erinomainen taudinkestävyys. Sopii erinomaisesti reunuskasviksi, kivikkoihin ja värikkäiden sävyjen tuomiseen vaatimattomiin maisemiin.
- Saatavilla: 5
- Kasvattaja: Ar B Agro
11.00€
Veroton: 9.09€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Mini ruusu |
| Kasvattaja | Rosen Tantau |
| Korkeusluokka | Jopa 40 cm |
| Korkeus | 30-50 cm |
| Leveys | 35 cm |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Oranssi |
| Väri | Erittäin kirkkaan punertavan oranssi |
| Kukkatäyte (★★★) | ★★☆ |
| Kukan koko | Pieni |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |




















-600x600.jpeg)
