



Kaunis TERRAZZA®
Kuvaus
'Pretty Terrazza®' on pieni, tuuheakasvuinen ruusu kirkkaankurallinransseinvärisiä kukkia. Se kukkii myöhäisestä keväästä syksyyn ja sillä on kevyt, makea tuoksu. Sopii erinomaisesti ruukkuihin, parvekkeille tai pieniin puutarhoihin. Sitä on helppo hoitaa, ja se on hyvin taudinkestävä.
- Saatavilla:
10.00€
Veroton: 8.26€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Mini ruusut |
| Kasvattaja | De Ruiter |
| Haitat | On suositeltavaa talvehtia sisätiloissa, esimerkiksi viileässä kellarissa |
| Korkeusluokka | Jopa 40 cm |
| Korkeus | 35 cm |
| Leveys | 30 cm |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Oranssi |
| Kukan koko | Keskimäärin |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★★☆☆☆ |




-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




 - Kopie copy-600x600.jpg)