





CLEAR TERRAZZA®
Kuvaus
ClearTerrazza® on miniatyyriruusu, jolla on puhtaan valkoiset kukat jatkuvissa tertuissa. Kompaktikasvuinen (noin 60 cm korkea ja 30 cm leveä), se on kestävä pakkaselle ja kuivuudelle, kasvaa hyvin täydessä auringossa ja sopii ihanteellisesti terasseille, parvekkeille tai pieniin puutarhoihin.
- Saatavilla:
10.00€
Veroton: 8.26€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Mini ruusut |
| Kasvattaja | De Ruiter |
| Haitat | On suositeltavaa talvehtia sisätiloissa, esimerkiksi viileässä kellarissa |
| Korkeusluokka | Jopa 40 cm |
| Korkeus | 35 cm |
| Leveys | 30 cm |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Valkoinen |
| Kukan koko | Keskimäärin |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★★☆☆☆ |




-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




 - Kopie copy-600x600.jpg)