FESTIVAL®
Kuvaus
Festival® on Kordesin luoma ruusu. Se sai "Vuoden ruusu" -palkinnon kompaktin muotonsa (~60–70 cm korkea), toistuvaan kukkimiseen, viehättäviin tertuissa kukkiviin kukkasiinsa ja vaatimattomaan luotettavuuteensa ansiosta.
- Saatavilla: 10
- Kasvattaja: Ar B Agro
8.00€
Veroton: 6.61€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Floribundroosit |
| Korkeusluokka | 50-100 cm |
| Korkeus | 50 cm |
| Leveys | 40 cm |
| Edut | Kestää sairauksia |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Punainen |
| Väri | Punainen hopea kukka ulkoa |
| Kukkatäyte (★★★) | ★★☆ |
| Kukan koko | Pieni |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |










-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)
