







LAVENDER SILHOUETTE®
Kuvaus
LavenderSiluetta® on köynnösruusu (~180 cm korkea, 70 cm leveä), jossa on 4 cm halkaisijaltaan puolikaksinkertaiset laventelin vaaleanpunaiset kukkaterttut, keltaiset keskustat ja kevyt, raikas tuoksu. Se on ADR-sertifioitu, taudinkestävä ja kukkii toistuvasti myöhäiskeväästä syksyyn — ihanteellinen aitoihin, pergoleihin ja terasseille.
- Saatavilla: 18
- Kasvattaja: Ar B Agro
9.00€
Veroton: 7.44€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Wisteria |
| Kasvattaja | W. Kordesin Söhne |
| Korkeusluokka | 150-200 cm |
| Korkeus | 180 cm |
| Leveys | 70 cm |
| Edut | Kukkia runsaissa rypäissä |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Violetti |
| Väri | Laventelin pinkki |
| Kukkatäyte (★★★) | ★☆☆ |
| Kukan koko | Pieni |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★★☆☆☆ |




-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

