
HEIDI KLUM® ROOS
Kirjeldus
Heidi Klum® roos on violetse sirellivärvusega roos (30–80 cm kõrge) mahlarikaste, täidisõitega ja tugeva, magusa lõhnaga, millel on aprikoosi ja kaneeli nüansse. See õitseb suvest külmadeni ja sobib ideaalselt kasvatamiseks konteinerites või väikestes aiavaldkondades.
- Staatus: MÜÜDUD
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Kõrgus | 30-50 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Lilled kobarates |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Värv | Hele lilla |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |

















-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)