



PRETTY TERRAZZA®
Kirjeldus
'Pretty Terrazza®' on väike, tihe roos eredate korallioranžide õitega. See õitseb hiliskevadest sügiseni ja tal on kerge, magus lõhn. Suurepäraselt sobiv pottidesse, rõdudele või väikestesse aedadesse. Seda on lihtne hooldada ja ta on hästi haiguskindel.
- Staatus: TELLIMISEL
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roosid |
| Kasvataja | De Ruiter |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Puudused | Soovitav on talvitada siseruumides, näiteks jahedas keldris |
| Kõrgus | 35 cm |
| Laius | 30 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |


















-600x600.jpeg)

