 - Kopie copy-700x700.jpg)
ASTRID GRÄFIN VON HARDENBERG®
Kirjeldus
Astrid Gräfin von Hardenberg® on lõhnav, korduvalt õitsev põõsaroos, mille tõi turule Tantau 2001. aastal. Sellel on rikkalikud bordeaux-violetsed, väga täidised, rosetikujulised õied (~8–12 cm) püstise, 1,2–1,5 m kõrge põõsa peal särava, tumerohelise lehtedega ja tugeva viljaka vürtsilise aroomiga — 2002. aasta Rooma kuldmedali võitja lõhna eest.
- Staatus: 10
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120-150 cm |
| Laius | 80 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Värv | Lillakaspunane, ulatudes jahedast tumelillast välisservadest kuni kirsipunase ja isegi vaarikapunase roosi keskel |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Väga intensiivne puuviljane lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |

_HD-600x600.jpg)









-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

