OCEAN®
Kirjeldus
'Ozeana®' on eredavärviline ronivaroosi (ehk kõrge põõsa) sort, mille tutvustas Tantau 2016. aastal. See õitseb suurte, täidislike, kausikujuliste õitega, mille läbimõõt on umbes 10–12 cm ja millel on särav lilla-roosast kuni violetne värvus. See kiirgab tugevat, magusat "idamaiset" aroomi ja õitseb pidevalt hilistest kevadest kuni sügiseni. Taim on tugev, saavutab 2–3 m kõrguse läikiva, haiguskindla lehtedega. 'Ozeana®', mis sobib ideaalselt võlvidele, võredele või eraldiseisva põõsana, toob aeda dramaatilise, lõhnava lilla aktsendi.
- Staatus: 5
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roos, Bush roos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 200-300 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Uskumatult uhke ja rikkalik õitsemine õitega, mis eraldavad väga-väga tugevat ja magusat aroomi; Väga hea vastupidavus haigustele, eriti pruunlaiksusele ja jahukastele; Sobib hästi kasvatamiseks mitte ainult pugejana, kasutades võre, kaare vms, vaid ka põõsasroosina. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |





_HD-600x600.jpg)


 - Kopie copy-600x600.jpg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
