



ELÄMÄN YMPYRÄ®
Kuvaus
CircleofLife® on kultaisen keltainen pensas-/floribundaruusu, 80–120 cm korkea, 8–10 cm korkeilla täysin täyteläisillä, maljan muotoisilla kukilla aprikoosin sävyissä ja pehmeällä tuoksulla. Se tarjoaa runsasta, toistuvaa kukkimista, erinomaista lehtien terveyttä ja monipuolisuutta sekaistutuksiin, pensasaitoihin tai yksittäiskasveiksi — jalostaja Tantau.
- Saatavilla: 30
- Kasvattaja: Ar B Agro
9.00€
Veroton: 7.44€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Ruusun pensaat |
| Kasvattaja | Rosen Tantau |
| Korkeusluokka | 100-150 cm |
| Korkeus | 80-120 cm |
| Leveys | 50 cm |
| Edut | Kompakti pensas, vahva ja ylöspäin suuntautuva kasvillisuus; Terveet lehdet, erittäin vastustuskykyisiä sairauksia vastaan, kestävät erityisesti ruskeatäplää ja härmäsientä. |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Keltainen |
| Väri | Kultainen keltainen |
| Kukkatäyte (★★★) | ★★☆ |
| Kukan koko | Iso |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★★★☆☆ |




-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




 - Kopie copy-600x600.jpg)
