



HÄÄKELLOT®
Kuvaus
"WEDDING BELLS" on kompakti floribunda-ruusu, jolla on puhtaan valkoiset, tuoksuvat kukkakimput. Se kukkii toistuvasti, sillä on rehevä kasvutapa ja se on taudinkestävä, mikä tekee siitä ihanteellisen puutarhapenkkeihin ja reunuksiin.
- Saatavilla: 4
- Kasvattaja: Ar B Agro
9.00€
Veroton: 7.44€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Ruusupensas |
| Kasvattaja | W. Kordesin Söhne |
| Korkeusluokka | 50-100 cm |
| Korkeus | 80 cm |
| Leveys | 50 cm |
| Edut | Usein kukkiva |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Vaaleanpunainen |
| Kukkatäyte (★★★) | ★★★ |
| Kukan koko | Iso |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★★★☆☆ |




-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




 - Kopie copy-600x600.jpg)
