



INNOCENCE®
Kuvaus
Innocencia® on puhtaanvalkoinen ryhmäruusu/maanpeiteruusu (≈50 cm korkea × 50 cm leveä). Sillä on puolittäistäytteiset kukkaterttuset (~5 cm) lievästi tuoksuvine valkoisine kukkineen, joissa on keltainen keskusta, ja se kukkii yhtäjaksoisesti toukokuusta lokakuuhun. Erinomaisen kestävä tauteja vastaan. Se soveltuu ihanteellisesti penkkeihin, reunustuksiin, ruukkuihin ja pölyttäjäystävällisiin istutuksiin.
- Saatavilla: 6
- Kasvattaja: Ar B Agro
10.00€
Veroton: 8.26€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Peitetyt ruusut |
| Kasvattaja | W. Kordesin Söhne |
| Korkeusluokka | 50-100 cm |
| Korkeus | 50 cm |
| Leveys | 50 cm |
| Edut | Kestää sairauksia |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Kukkatäyte (★★★) | ★☆☆ |
| Kukan koko | Keskimäärin |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★★☆☆☆ |




-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




 - Kopie copy-600x600.jpg)
