



SUNBEAM FLOWER CIRCUS®
Kuvaus
Sunbeam Flower Circus® on pystykasvuinen floribunda-ruusu, jonka on jalostanut Kordes. Se kasvaa noin 50–60 cm korkeaksi ja 40 cm leveäksi, tehden siitä ihanteellisen pieniin puutarhoihin, ruukkuihin tai terasseille. Ruusulla on keskikokoiset tai erittäin täyteläiset, kultaisenkeltaiset kukat litteine muotoineen, joista jokainen sisältää 25–30 terälehteä. Se kukkii toistuvasti kesäkuusta lokakuuhun ja sillä on kiiltävä, tummanvihreä lehvistö. Vaikka sillä ei ole tuoksua, se tunnetaan kestävyydestään tauteja vastaan ja talvenkestävyydestään. Tämä ruusu sopii hyvin aurinkoisiin paikkoihin ja tuo eloisuutta mihin tahansa puutarhaan.
- Saatavilla: 3
- Kasvattaja: Ar B Agro
9.00€
Veroton: 7.44€
Saatavilla olevat vaihtoehdot
Turvallinen valinta. Ruusuillamme on maksullinen lisäyslupa ja lajikkeet hankitaan suoraan jalostajalta, mikä takaa asiakkaillemme korkeimman laadun lisäksi alkuperäisten ruusulajikkeiden vastaanottamisen ja kunnioituksen näiden lajikkeiden tekijöitä kohtaan.
| TIETOJA RUUSUKASVISTA: | |
| Tyyppi | Mini ruusu |
| Korkeusluokka | Jopa 40 cm |
| Korkeus | 35 cm |
| Leveys | 30 cm |
| TIETOJA KUKKASTA: | |
| Hallitseva väri | Keltainen |
| Väri | Keltainen |
| Kukkatäyte (★★★) | ★★★ |
| Kukan koko | Keskimäärin |
| TIETOJA HAJUSTA: | |
| Intensiteetti (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |




-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




 - Kopie copy-600x600.jpg)