FLORIBUNDROZES

Ne velti floribundrozes ir visiecienītākā rožu stādu grupa. Tās ir ne tikai ātraudzīgas, bet arī daudzveidīgas un dekoratīvi iespaidīgas, īpaši tad, ja tās tiek stādītas grupās lielākā platībā vai kombinācijā ar citiem augiem, piemēram, vidēja izmēra krūmiem, sīpolpuķēm, stiebrzālēm.  Floribundrožu ziedu formu variācijas var būt no atvērtiem ziediem, kas ir īpaši labvēlīgi bitēm, līdz bagātīgi pildītiem ar reibinošiem aromātiem. Lai neapjuktu lielajā floribundrožu klāstā, esam piemeklējuši ne tikai skaistākās, bet arī mūsu klimatam praktiski vispiemērotākās, spēcīgākās un pret slimībām noturīgākās šķirnes, kas priecēs ar bagātīgu un atkārtotu ziedēšanu!
Rāda no 1 līdz 16 kopā 52 (Kopā lapu - 4)
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.