Par mums

Par mums

Esam ģimenes uzņēmums - viens no lielākajiem siltumnīcu kompleksiem Latvijā, kurā 1.5 ha platībā visu gadu tiek nodarbināti ~20 cilvēki, savukārt aktīvajā sezonā to skaits pieaug pat līdz 30.


Vēsture:

2001.gadā laukos, pļavas vidū tika uzbūvēta pirmā siltumnīca un uzsākta rožu stādu un griezto rožu audzēšana. Uzņēmums attīstījās līdz lielākajam rožu audzētājam Baltijas valstīs, audzējot rozes pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. 

Ņemot vērā to, cik energoietilpīga mūsu reģionā ir griezto rožu audzēšana, 2018.gadā uzņēmumā tika pakāpeniski likvidētas visas griezto rožu platības, veikta rekonstrukcija un uzsākta gurķu un agro, vēlo zemeņu audzēšana, sentimentāli atstājot tikai nelielu daļu platības rožu stādu audzēšanai, kas vēsturiski bijusi mūsu lielākā specialitāte. 

2024.gadā rekonstrukcija tika veikta atkārtoti, lai paplašinātu ne tikai gurķu ražošanas apmērus, bet arī ievērojami palielinot rožu stādu apjomus. Kā arī esam kļuvuši par vienu no pasaules vadošā selekcionāra W. Kordes' Söhne oficiālo un vienīgo aģentūru Baltijas valstīs. 


Piedāvātais produktu klāsts:

Rozes: 

Viens no mūsu lielākajiem lepnumiem ir mūsu piedāvātie rožu stādi, kuriem jau šobrīd ir izcila reputācija Baltijas valstīs. Mēs piedāvājam lielus apjomus katrai rožu šķirnei, kā arī esam vieni no retajiem audzētājiem Baltijā, kas pavairo rožu stādus legāli - ar apmaksātām šķirņu iegādes un pavairošanas licencēm. Tas ir ļoti svarīgi ne tikai selekcionāram un pavairotājam, bet arī tirgotājam, kas šos stādus var tirgot bez riska saņemt sodu, turklāt droša izvēle gala klientam, kas tādā veidā saņem pārliecību par oriģinālās rožu šķirnes ieguvi. 2024.gadā mēs uzsākām ievērojamu rožu stādu sektora paplašināšanu un palielinājām šķirņu klāstu par vairāk kā 100 jaunākajām šķirnēm, iegūstot tās tiešā veidā no to selekcionāriem. 


Mums ir vairākas rožu stādu kategorijas, no kurām speciāli esam atdalījuši divas mūsu klientu iecienītākās - smaržu un bišu rozes. 

Rožu stādi pieejami 2 izmēros: 2l konteineros un 7l konteineros.

Iegādei tie pieejami no aprīļa līdz oktobrim, taču pasūtījumus iespējams veikt visu gadu, spec-pasūtījumus nākamajam gadam vēlams veikt līdz decembrim.


Gurķi:

Mēs ražojam 2 veidu gurķus: mini gurķīšus 0.5 kg iepakojumā, kā arī visiem pazīstamos īsos lauka gurķus bez iepakojuma. Īpaši lepojamies ar to, ka uzņēmumā esam attīstījuši modernu ražošanas tehnoloģiju, kas nodrošina augiem vislabvēlīgākos augšanas apstākļus, kā arī kaitēkļus apkarojam ar bioloģiskām metodēm (entomofāgiem), kas ļauj samazināt ķīmisko augu aizsardzības līdzekļu izmantošanu līdz absolūtam minimumam. Mums ir svarīgi, lai mūsu darbs saskan ar mūsu ģimenes veselīga dzīvesveida un uztura filozofiju, rodot gandarījumu tajā, ka spējam šādu produkciju piedāvāt mūsu sabiedrībai.


Misija:

Mūsu misija ir sniegt mūsu sabiedrībai augstākās kvalitātes produktus, kas ražoti ar cieņu ne tikai pret cilvēkiem, bet arī vidi. Tāpēc mēs katru gadu attīstamies un investējam arvien jaunākās tehnoloģijās, kas padara ražošanas procesu arvien resursu efektīvāku, veicinot ne tikai energoefektivitāti un atjaunojamās enerģijas iegūšanu, bet arī izturoties atbildīgi pret visiem resursiem, kas mums ir pieejami, lai sniegtu savu pienesumu gan Latvijas, gan Baltijas reģiona attīstībā kopumā.

PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.