VĪTEŅROZES

Vīteņrozes jeb stīgotājrozes ir īpašas sava augstuma dēļ, kas parasti ir no 1.5 līdz 3 metriem, taču nereti mēdz aizsniegties pat līdz 5 metriem īpaši labvēlīgos apstākļos, tāpēc tās svarīgi audzēt pie balsta.Ziedu diametrs vīteņrozēm ir no 6 līdz pat 12 cm ar ziedu izvietojumu no 3 līdz 15 ziediem ziedkopās. Ar vīteņrozēm iespējams rotāt ēku sienas, žogus, kolonnas, arkas un režģus, arī pieminekļus. Tām raksturīga ļoti grezna pirmā ziedēšana maijā vai jūnijā, kam seko bagātīgi atkārtojumi līdz salnām. 
Vīteņrozes jeb stīgotājrozes ir īpašas sava augstuma dēļ, kas parasti ir no 1,5 līdz 3 metriem, taču nereti mēdz būt pat līdz 5 metriem, tāpēc tās ieteicams audzēt pie balsta.Ziedu diametrs vīteņrozēm ir no 6 līdz pat 12 cm un no 3 līdz 15 ziediem ziedkopās. ..
11.00€
1.91
Rāda no 1 līdz 16 kopā 24 (Kopā lapu - 2)
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.