



ANDRE LE NOTRE® Meiceppus
Kirjeldus
AndréLeNôtre® roos on romantiline, korduvalt õitsev kaasaegne põõsaroos/hübriidroos (Romantica® seeria, mille Meilland turule tõi 2001. aastal). See kasvab 1–1,2 m kõrguseks tihe, hästi haruneva kujuga, osaliselt läikiva tumerohelise lehtestiku ja suurepärase haiguskindlusega. Maist/juunist kuni külmadeni moodustab see suuri, karikakujulisi, täidlasi õisi (~12–13 cm) õrnades pastelltoonides — heleroosa, virsiku ja aprikoosi segus — umbes 60–65 kroonlehega ning tugeva sajalehe aroomiga aprikoosi puuviljatoonidega. See sobib ideaalselt aia peenardesse, ääristesse või üksikistutustesse, pakkudes ajatut, vana roosi välimust kaasaegse usaldusväärsusega.
- Staatus: 25
- Bränd: Ar B Agro
13.00€
Maksudeta: 10.74€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 90-110 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Tumeroheline, matt lehestik; Kõrge tugev roosipõõsas Kõrge vastupidavus haigustele; Väga hea õie püsivus ka vaasis |
| LILLEST: | |
| Värv | Pastelne roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Maitsev lõhn küpsete aprikooside ja maikellukeste nüanssidega |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)