





GARTENPRINZESSIN MARIE-JOSÈ®
Kirjeldus
GartenprinzessinMarie-José® on ADR-sertifitseeritud floribunda roos Kordes Parfuma® kollektsioonist, mis kasvab kompaktselt, saavutades ~80 cm kõrguse × 50 cm laiuse. Sellel on tihedalt täidetud, kerajas vaarikpunased õied (~5–6 cm) võluvava puuviljaaromaadiga (vaarikas, rabarberi, marjade, patsuli noodid), see õitseb korduvalt hilisest kevadest külmadeni, ning sellel on kõrge haiguskindlus ja talvekülmakindlus — ideaalselt sobib peenardesse, konteineritesse või lõhnavateks ääristeks.
- Staatus: 28
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Jõuline kasv |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa, punane |
| Värv | Kirsipunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Võrgutav, mitmetahuline lõhn, millest õhkub hõrgutavat magusat küpse vaarika tipunooti, aga ka selget rabarberit. Rabarberi värske vürtsikas aroom seguneb veetlevalt punaste marjadega. Lill lisab põhjanooti sügavalt ümara patšulilaadse roosiaroomi. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)