





LYON LUMIERES® Meivanae
Kirjeldus
LyonLumières®Meivanae, Meilland sorti teehübriidroosi, on põõsas (~80 × 60 cm) väljendusliku, täidise, spiraalkujuliste õitega (~11 cm), mis säravad kreemikasvalgest kuni heleroosani, sageli servade või karmiinikasside kirjudega. See kiirgab rikkalikku, vürtsikat verbeena aroomi, õitseb lainetena kevadest külmadeni ning uhkustab suurepärase haiguskindlusega. Autasu saanud vastupidavuse eest ning ideaalselt sobiv aeda või vaasi.
- Staatus: 15
- Bränd: Ar B Agro
15.00€
Maksudeta: 12.40€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Roosi lehestik võib "beebi" staadiumis olla kergelt pronksjas, kuid roosi küpsedes muutub see roheliseks satiiniks. |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50-60 cm |
| Eelised | Lihtne kasvatada ja hooldada; Õitseb lakkamatult maist/juunist kuni külmadeni; Tumeroheline satiinlehestik ja tugev, püstine kasv; Suurepärane vastupidavus haigustele, tunneb end hästi ka jahedas ja niiskes kliimas. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge, Kollane, Roosa |
| Värv | Kreemi ja karmiinroosa sädelevad toonid. Iga roosiõis on ainulaadne, toonides iga kroonlehe pehme roosa ja kreemika varjundiga, säravate roosakas-beežide toonidega, mis on esile tõstetud enam-vähem väljendunud karmiinroosaga. Õitsemise ajal muudab päike need sügavroosast kahvatupunaseks, mis annab igale roosile kahetoonilise esituse, mis näib olevat kõige ilusama efekti sulanud. |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Intensiivne lõhn aniisi ja pipra nootidega, nüansseeritud verbena aroomiga |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)