





BLUE PARFUM® "Duftwolke"
Kirjeldus
BlueParfum® "Duftwolke" on eredavärviline floribunda roos hõbedase violetse värvusega, täiesti täidetud õitega (~8–10 cm). See kasvab ligikaudu 50–80 cm kõrguseks, moodustades lopsakas põõsa heleheralise lehestikuga. See on kuulus oma erakordselt tugeva lõhna poolest, õitseb varakult ja rikkalikult, kuigi on üsna tundlik ja kasvab kõige paremini parimate rooside kasvatamise kohtades.
- Staatus: 89
- Bränd: Ar B Agro
12.00€
Maksudeta: 9.92€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Suhteliselt tundlik sort. Tuleb jälgida, et roos oleks istutatud väga heale kohale, saaks vajalikke toitaineid ja oleks hästi kogutud. |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Laialivalguv põõsas; Väga tugev ja võrgutav aroom; Sobib istutamiseks väikestes rühmades (ideaaljuhul 6 - 8 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 35 - 40 cm), suurtesse lillepottidesse ja -kastidesse, aiatünnidesse, püsililledega lillepeenardesse ja lõhnaaedadesse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Värv | Violetne |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)







-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)